Wykonawco! Nie trać już czasu
na żmudne prace wykończeniowe!

specjalne rabaty dla wykonawców

Zobacz, jakie możliwości daje Ci system FlexGips!

Wyobraź sobie, że Twój remont zajmuje Ci nawet do 70% mniej czasu niż do tej pory, zapewnia nieziemski efekt wizualny, a do tego może być tańszy nawet o 60%.
Brzmi nierealnie? Za chwilę udowodnimy Ci, co może zmienić się dzięki jednemu, sprytnemu rozwiązaniu zastosowanemu w suchej zabudowie.
Pokażemy Ci, że od tej pory remont wnętrza już nigdy nie będzie dla Ciebie koszmarem, o którym chcesz jak najszybciej zapomnieć!
Tak wyglądały Twoje prace wykończeniowe do tej pory.
konkurencja

 • Robisz pomiary i zamawiasz płyty gk.

 • Czekasz na dostawę zamówionych produktów.

 • Zabierasz się za montaż płyt: pomiary, cięcie, szlifowanie, by wygładzić powierzchnię.

 • Montujesz płyty do przygotowanych konstrukcji

 • Montujesz nośniki.

 • Szpachlujesz wkręty, łączenia płyt i narożniki.

 • Czekasz aż przygotowana przez Ciebie zabudowa wyschnie.

 • Sprawdzasz efekty montażu i szlifujesz powierzchnię.

 • Efekt prac Cię nie zadowala? Szpachlujesz i szlifujesz narożniki aż do uzyskania idealnej konstrukcji.

Tak będzie wyglądać system suchej zabudowy, z którego możesz skorzystać już dziś!
zastosowanie prefabrykatu flexgips
 • Robisz pomiary i zamawiasz gotowe elementy dopasowane pod Twój projekt.

 • Przygotowujemy i wysyłamy do Ciebie zamówione produkty.

 • Montujesz formatki do przygotowanej konstrukcji.

 • Szpachlujesz wkręty i łączenia płyt.

Gotowe

Jak widzisz, nie musisz już tracić czasu i pieniędzy, możesz zadbać o swój komfort pracy, a do tego stworzyć taki wygląd wnętrza, który do tej pory wydawał Ci się niemożliwy do osiągnięcia!

Co takiego sprawia, że systemy FlexGips zrewolucjonizowały branżę wykończeniową?

różne kombinacje prefabrykatów flexgips

Spełniasz marzenia swoje i swoich klientów, którzy chcą stworzyć wnętrze jedyne w swym rodzaju

Do tej pory problematyczne było dla Ciebie tworzenie misternych zaokrągleń na suficie, efektownych szczelin oświetleniowych i skomplikowanych konstrukcji? Zapomnij o tym!

Specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie przygotować taki kształt profilu, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Już nie musisz tracić czasu na kombinacje z tworzeniem kształtów, żmudną obróbką płyt i czasochłonnym montażem. Skracaj czas i ciesz się wymarzonym wnętrzem!

Kupujesz produkty w niższych cenach niż te, które widnieją w sklepie

Do tej pory problematyczne było dla Ciebie tworzenie misternych zaokrągleń na suficie, efektownych szczelin oświetleniowych i skomplikowanych konstrukcji? Zapomnij o tym!

Specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie przygotować taki kształt profilu, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Już nie musisz tracić czasu na kombinacje z tworzeniem kształtów, żmudną obróbką płyt i czasochłonnym montażem. Skracaj czas i ciesz się wymarzonym wnętrzem!

porada dla wykonawcy

To nie wszystko! Jeśli chciałbyś stworzyć swój własny, autorski profil z płyt gk, wyślij nam szkic, a my wyprodukujemy go z rabatem do -20%! Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji na ten temat.

Zapominasz o szpachlowaniu i wtapianiu narożników!

szybkie wykończenie flexgips

Przypomnij sobie, jak do tej pory wyglądały Twoje prace w systemach suchej zabudowy. Mierzenie i przycinanie płyt, dopasowywanie profili i metalowych narożników, a na koniec łączenie ich ze sobą i mocowanie do sufitu. Po tym spędzałeś czas na obróbce: wtapianiu narożników, szpachlowaniu, czekaniu na wyschnięcie materiału, szlifowaniu, szpachlowaniu, czekaniu, szlifowaniu… Nie wiemy, jak Ciebie, ale nas już rozbolała głowa na myśl o tym, ile czasu trzeba było na to wszystko poświęcać!

Dzisiaj cały ten proces jest już mocno uproszczony. Mocujesz gotowy element za pomocą wkrętów, szpachlujesz je i łączysz płyty, a na koniec czekasz, aż szpachla na łączeniu wyschnie. Na koniec drobne prace kosmetyczne i… to już koniec!

Skracasz czas prac wykończeniowych

Jak zdążyłeś już zauważyć, z FlexGipsem nie musisz martwić się już koniecznością szpachlowania narożników. To właśnie ten etap najbardziej wydłużał Twoje prace remontowe. Traciłeś godziny, a czasem nawet dni na to, by warstwa szpachli wyschła, a efekt końcowy tak naprawdę daleki był od ideału.

Dzięki nam nie musisz już szpachlować narożników. Remont wykonuje się (prawie) sam!

flexgips vs tradycja

Zyskujesz wygodny transport i przenoszenie w wybrane miejsce

prefabrykaty flexgips paleta

Przyznaj się, ile razy zrezygnowałeś już z zakupu całej palety płyt z uwagi na problem z transportem ich na miejsce budowy lub remontu? Z tym problemem też sobie poradziliśmy! U nas wybierasz formatkę o optymalnej długości – z reguły do 2000 mm, jednak możesz kupić również dłuższą.

Formatki FlexGips są wygodne w transporcie i bez problemu mieszczą się w każdej zwykłej windzie.

Cieszysz się banalnie prostym montażem gotowych elementów

Doskonale wiemy, jak dużo czasu zajmowała Ci do tej pory obróbka płyt – cięcie, szlifowanie krawędzi, by móc przygotować elementy do konstrukcji.

Możesz o tym już zapomnieć! Wybierając nasze formatki FlexGips, zyskujesz elementy sklejone specjalnym klejem transportowym. W ten sposób możesz mieć pewność, że formatki się nie rozkleją, a Twoja zabudowa wytrzyma nawet duże obciążenia.

flexgips z paczki

To jeszcze nie wszystko! Nasze formatki są nie tylko gotowe do montażu, ale także banalnie proste w instalacji. Bez problemu sobie z nimi poradzisz, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w pracach wykończeniowych. kupiony element mocujesz w odpowiednie miejsce, przykręcasz za pomocą wkrętów, szpachlujesz wkręty i łączenia, a potem wszystko delikatnie szpachlujesz. Proste, szybkie i wygodne!

I na koniec coś, co zainteresuje Cię najbardziej!

Przygotowaliśmy dla Ciebie symulację realnych ilości i kosztów materiałów niezbędnych do montażu półki sufitowej LED o długości 2 mb. Po lewej stronie znajdziesz wycenę robót wykonanych tradycyjną metodą, a po prawej wycenę prac z użyciem FlexGips. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić na pracy z systemami FlexGips!

Mniejsze zużycie materiałowe

Uproszczenie prac remontowych spowodowało zmniejszenie zużycia materiałów potrzebnych do wykonania zabudowy. Jak widzisz, za mniejszą ilością materiałów idzie także mniejszy koszt, który musimy przeznaczyć na ich zakup.

Tradycyjne rozwiązanie

wycena robót naprawczych flexgips
Koszty materiałów: 87,16 zł

System FlexGips

flexgips wycena robót
82,06 zł ( - 6%)

3 razy szybsze wykończenie wnętrz

Fakty mówią same za siebie – tak szybki remont był do tej pory nierealny! Wykorzystując formatki z płyt gk FlexGips, na ich montaż poświęcasz nawet 3 razy mniej czasu niż do tej pory. Zauważysz to już przy zwykłych zabudowach, jednak najbardziej widoczne różnice pojawiają się w przypadku skomplikowanych kształtów.

Tradycyjne rozwiązanie

flexgips wycena
Czas wykonania: 3h 45 min

System FlexGips

półka lodowa cena
Czas wykonania: 48 min

Niższe koszty całkowite

Oszczędzasz na materiałach, zmniejszasz czas pracy – jaki jest tego efekt? W Twojej kieszeni zostaje spora suma, której nie musisz wydawać na prace wykończeniowe. Zobacz sam na poniższej symulacji.

Tradycyjne rozwiązanie

wycena materiałów
Koszt całkowity: 166 zł

System FlexGips

koszt montażu
Koszt całkowity: 99,68 zł ( - 40%)

UWAGA: Wartości, które przedstawiliśmy w powyższej symulacji są to realny przykład kosztów i czasu pracy związanego z montażem półki sufitowej LED o długości 2 mb. Należy jednak pamiętać, że różnice w kosztach i czasie pracy mogą osiągać inny poziom w przypadku innych typów wykończeń.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Wyślij wiadomość