Odkryj nowy system suchej zabudowy, który nie wymaga wtapiania i szpachlowania narożników. Wykorzystywany obecnie przez nielicznych wykonawców i podwykonawców w całej Polsce.

System ten sprawia, że wykończenia trwają nawet do 70% krócej niż dotychczas, jednocześnie zwiększając dokładność efektów.

Jak często zdarza Ci się, że kończysz wykończenie z suchej zabudowy w
tydzień i praktycznie nie musisz dokonywać żadnych poprawek?

O ile wiem, znaczna część wykonawców walczy o to, by zdążyć przed
terminem, ponieważ później mimo wszystko muszą dokonywać wielu poprawek…

To nie Twoja wina, że tak się dzieje.

Dlaczego tak się dzieje?

Pozwól, że zapytam: Czy nie jest tak, że wykonując wnętrza przy użyciu z płyt GK musisz wykonać bardzo żmudną i dokładną pracę?

Przez to, nawet średniej wielkości projekt zajmuje Tobie i Twojej ekipie kilka tygodni a nawet miesięcy.

Kiedyś sam byłem na to skazany. 

Przyjrzyj się: Czy przypadkiem ta procedura nie wygląda u Ciebie podobnie?

1. Wykonujesz pomiar i zamawiasz palety płyt.

2. Po zamówieniu ma miejsce transport i rozładunek.

3. Następnie płyty musisz przenieść w miejsce wykończenia, co często nie jest łatwą sprawą w przypadku trudno dostępnych miejsc (4 piętro budynku bez windy :)) lub po prostu nie masz takiej możliwości. Musisz wówczas albo przycinać płyty, albo instalować zewnętrzne windy.

4. Przed Tobą teraz przygotowanie płyt do montażu: pomiar, cięcie i szlifowanie by wygładzić powierzchnię.

6. Wykonujesz montaż płyt do przygotowanych wcześniej konstrukcji.,

7. Montujesz nośniki.

8. Szpachlujesz wkręty i łączenia płyt.

9. Szpachlujesz narożniki.

10. Następnie przychodzi czas schnięcia, który jest uzależniony od temperatury i wilgoci. Najtrudniejsze warunki są zwłaszcza zimą, ze względu na brak ogrzewania.

11. Po każdorazowym szpachlowaniu musisz wykonać niezbędne szlifowanie.

12. Punkt 9. 10. i 11.  powtarzasz do momentu, aż powierzchnie będą równe i gładkie, a narożniki będą  wyglądały estetycznie.

Rozpisując to na poszczególne etapy musisz przyznać, że jest tego dość sporo. Niektóre etapy bardzo lubią przeciągaaaaaaaaaaaaaać się w czasie.

Gdyby po skończonej pracy nie trzeba było wykonywać żadnych dodatkowych poprawek, sytuacja byłaby wręcz idealna. O ile jednak dobrze znam branżę, rzeczywistość jest zupełnie inna.

Tradycyjna metoda, która jest Ci doskonale znana.

“Nie ważne jak bardzo się starasz; prawie zawsze trzeba wykonać jakąś poprawkę.

Niestety, najgorsze jest to, kiedy tych poprawek jest sporo, a inwestor nie chce odebrać projektu. Dzień zapłaty się oddala.

Chciałbyś odebrać już swoje wynagrodzenie, a czas ucieka i za każdy dzień zwłoki, musisz płacić wyższe koszty.

To wszystko sprawia, że wykonawcy i podwykonawcy są sfrustrowani i często bankrutują.

Musisz jednak ponieść wszystkie koszty, którymi jesteś obciążony: godziny pracowników, dodatkowe materiały, podatki, ZUS…

Gdybym pokazał Ci sposób, który skraca czas wykańczania wnętrz przy użyciu płyt GK do 70%, a na dodatek sprawia, że wykończenia są bardziej precyzyjne, wypróbowałbyś mój sposób na swojej budowie?

To właśnie długotrwała i żmudna procedura sprawia, że wykończenia trwają tygodniami, a nawet miesiącami. Najbardziej czasochłonny jest etap szpachlowania, schnięcia i szlifowania.

Procedurę tę możesz maksymalnie skrócić dzięki gotowym elementom z płyt GK, sklejonym i wyprodukowanym na wymiar, pod projekt.

Odkryj FLEXGIPS

Zamiast przechodzić przez całą żmudną procedurę, wystarczy zamówić gotowy element z płyty GK i przykręcić go do konstrukcji. Dzięki temu montaż staje się banalnie prosty!

Od teraz Twoje wykończenia wnętrz mogą wyglądać w poniższy sposób:

1. Wykonujesz pomiar i zamawiasz gotowe elementy pod Twój projekt.

2. My przygotowujemy Twoje zamówienie.

3. Kolejny etap to transport i rozładunek (niemal wszystkie elementy łatwo transportować wewnątrz budynku).

4. Montujesz prefabrykaty do przygotowanej konstrukcji.

5. Szpachlujesz tylko wkręty i łączenia płyt.

Dzięki temu rozwiązaniu Twoje wykończenia będą gotowe do 70% szybciej niż dotychczas.

Nie dość, że szybciej otrzymasz wynagrodzenie za wykonany projekt, to będziesz w stanie w krótszym czasie wykonać większą ilość prac. 

Gotowe elementy, w które nie wtapiasz, ani nie szpachlujesz narożników zachowają odpowiednio prostą płaszczyznę. Tak prostą jak sama płyta GK.

Co więcej, element jest frezowany w taki sposób, aby zachował też odpowiedni kąt.

Te dwie cechy gwarantują dużo większą precyzję wykonania, co przyczynia się również do mniejszych problemów z odbiorem Twoich prac.

Zobacz jak taki montaż wygląda w praktyce:

Nowoczesny system suchej zabudowy – FLEXGIPS

Przeczytaj uważnie:

Co daje stosowanie formatek FlexGips?

Brak ograniczeń w kształtach

Najbardziej skomplikowane do wykonania kształty wymyślane przez Architektów, staną się dla Ciebie proste i przyjemne w wykonaniu.

Wyprodukujemy go dla Ciebie w naszej fabryce, a Ciebie będzie interesowało jedynie poprawne zamocowanie takiego elementu do profili. 

Zamiast męczyć się z tworzeniem takiego kształtu przy pomocy płyty i profili, zaczniesz je tylko mocować.

I wiele więcej….

Brak szpachlowania i wtapiania narożników (Tylko szpachlowanie wkrętów i łączeń płyt)

Kiedyś każdy narożnik trzeba było dokładnie przygotować: zmierzyć osobno każdy element, ciąć płyty, profile i metalowe narożniki, aż w końcu wszystko połączyć i przymocować. 

Następnie przychodził czas obróbki: wtapianie narożników… szpachlowanie… czekanie, aż wszystko wyschnie… szlifowanie… ponowne szpachlowanie… czekanie, aż wyschnie… szlifowanie… kolejne szpachlowanie… czekanie, aż wyschnie… szlifowanie…

Dzisiaj wystarczy przymocować gotowy element za pomocą wkrętów, zaszpachlować wkręty i łączenie płyt, a następnie poczekać, aż ta niewielka ilość szpachli wyschnie. Następnie delikatnie przeszlifować łączenia, wkręty i “voila”.

Minimalny czas schnięcia

Z FlexGips nie trzeba się już męczyć ze szpachlowaniem narożników. Do tej pory uwielbiały one schnąć najdłużej, ponieważ zawsze w tym miejscu daje się najwięcej szpachli.

Z FlexGips nie musisz w ogóle szpachlować narożników!

Łatwe przenoszenie wewnątrz budynku

Zamiast transportować całą płytę lub paletę płyt, wybierasz formatkę z optymalną długością dla montera i tańszego transportu, której długość wynosi do 2000mm ( można wybrać również dłuższą).

W porównaniu do całej płyty, formatka jest dla pracowników o wiele  łatwiejsza do transportu wewnątrz budynku i bez problemu mieści się w zwykłej windzie.

Gotowy element od razu przygotowany do montażu

Formatki FlexGips przyjeżdżają na budowę na paletach, są już gotowe i sklejone. Nie musisz robić nic więcej, prócz przymocowania elementu do profili.

Elementy FlexGips są sklejone klejem transportowym. Z doświadczenia wiem, że takie klejenie w większości wypadków w zupełności wystarczy i formatki się nie rozklejają.

Jeśli jednak nie wiesz, czy formatki będą narażone na duże obciążenia, możesz dodatkowo zamówić klejenie konstrukcyjne. 

Banalnie prosty montaż

Od tej chwili każdy, nawet mniej doświadczony monter, bez większego problemu poradzi sobie z montażem gotowych elementów.

Element taki wystarczy przyłożyć w odpowiednie miejsce konstrukcji i przykręcić za pomocą wkrętów. Na koniec pozostanie jedynie zaszpachlować te wkręty i miejsca łączeń, by później delikatnie wszystko wyszlifować.

Zobacz jeszcze raz VIDEO.

Flexcorner – odporniejszy na uszkodzenia niż tradycyjne narożniki

W najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne miejscach, zastosuj dodatkowe wzmocnienie. Pozwoli ono ochronić kanty, bez konieczności stosowania aluminiowych kątowników.

Co ciekawe, to rozwiązanie jest dużo  bardziej odporne, niż narożnik aluminiowy. Dodatkowo, przy uszkodzeniu krawędzi łatwo go naprawić, szpachlując punktowo. Zwykły narożnik aluminiowy przy uderzeniu zarysowuje się na całej długości i aby go naprawić, trzeba zamontować nowy.

Zabudowa belki drewnianej suchą zabudową - FlexGips
Zabudowa prętu metalowego suchą zabudową - FlexGips
zabudowa rury suchą zabudową - FlexGips
Zabudowa kabli suchą zabudową - FlexGips

Zachowane kąty jakie tylko chcesz

Frez wykonywany jest z dokładnością do 0,001 mm, co pozwala na osiągnięcie dowolnego kąta dla formatki. Tak idealny kąt wpływa na pozytywną ocenę Twojego wykończenia.

Gładka powierzchnia

Usunięcie całej procedury łączenia płyt, wtapiania narożników i szpachlowania sprawiła, że powierzchnia jest gładka jak płyta.

Mniej odpadów materiałowych

Formatki wykonane na wymiar nie wymagają cięcia płyt i szlifowania, dlatego odpadów powstaje bardzo mało, lub nie ma go wcale.

Odpad powstały w naszej fabryce po obróbce, wysyłamy ponownie do fabryki Rigips w celu recyklingu.

Mniejsze zużycie materiałowe

Skrócenie całej procedury i uproszczenie jej sprawiło, że w wielu miejscach zmniejszyło się zużycie materiałów.

Sam zobacz, o ile zmniejszyło się zużycie materiału na 2mb sufitowej półki LED.

Na tym samym przykładzie poniżej, zobaczysz czas wykonania oraz podsumowanie kosztów całkowitych (materiał + robocizna).

Tradycyjna metoda

Koszty materiałów 87,16 zł 100% ceny

*zamazane liczby zobaczysz poniżej 🙂

Z użyciem FLEXGIPS

Koszty materiałów 82,08 zł 94% ceny

Do 3 razy szybsze wykończenia wnętrz

Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość. Najpotężniejsza korzyść jaką daje stosowanie gotowych formatek FlexGips. Wykończenia zabierają do 3 razy mniej czasu, w porównaniu do tradycyjnej metody. Największą różnicę w czasie pracy odczujesz przy najtrudniejszych kształtach. Tam zaoszczędzisz jeszcze więcej!

W przypadku elementu jakim jest sufitowa półka LED, różnica w czasie jest naprawdę znacząca.

*Wkrótce przygotujemy też porównanie prostszego elementu 🙂

Tradycyjna metoda

Czas wykonania 3h 45min 100% czasu

Z użyciem FLEXGIPS

Czas wykonania 48 minut 22% czasu

Zaskoczą Cię mniejsze koszty całkowite

FlexGips w większości przypadków to mniejsze koszty całkowite wykończenia. Nie dość, że zużywa się mniej materiału, to dodatkowo czas wykonania tej samej pracy przez jednego pracownika znacząco się skraca.

Tradycyjna metoda

Koszt wykonania 166 zł 100% ceny

Z użyciem FLEXGIPS

Koszt wykonania 99,68 zł 60% ceny

*Prezentowane wartości są rzeczywistym przykładem wykonania 2mb sufitowej półki LED tradycyjną metodą i metodą Flexgips. Firma Intersystem jednak nie gwarantuje tak wielkich różnic w kosztach przy wykonywaniu innych typów wykończeń. Koszty całkowite mogą być mniejsze, równe lub wyższe w porównaniu do tradycyjnej metody.

Podsumowując:

FlexGips to: do 70% szybsze wykończenia wnętrz w porównaniu do tradycyjnej metody.

FlexGips to: przejście od długiej i żmudnej procedury do przyjemnego i prostego montażu.

FlexGips to: przewaga konkurencyjna na rynku wykonawców i podwykonawców.

Pozwól, że powiem wprost:

W tym momencie masz 3 ścieżki do wyboru w zależności od Twoich potrzeb, ambicji i oczekiwań.

1.Daję Ci możliwość zamówienia bezpłatnej próbki, byś mógł przekonać się o dokładności wykonania produktu FlexGips. Ponosisz jedynie koszty przesyłki.

2. Daję Ci możliwość zamówienia już pierwszej partii materiału dla swojego obecnego lub przyszłego projektu, by od razu przekonać się jak szybko, przyjemnie i łatwo wykonuje się suchą zabudowę.

3. Możesz też opuścić stronę bez możliwości wypróbowania przełomowego systemu suchej zabudowy w Polsce, pozostając w tym samym miejscu w którym aktualnie się znajdujesz, podczas gdy inni będą korzystać z nowych form rozwoju.

Wybierz właściwą dla siebie ścieżkę.

Skontaktuj się:

Właściciel i doradca techniczno-produktowy
Paweł Łabuda
tel.: +48 501 535 428
e-mail: p.labuda@flexgips.com

Doradca projektowy
Michał Wosk
tel.: +48 600 078 670
e-mail: michal.wosk@flexgips.com

Biuro
tel.: +48 720 888 120
e-mail: biuro@flexgips.com

lub wypełnij formularz kontaktowy:

"Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PAWEŁ ŁABUDA "INTERSYSTEM", ul. Zakole 4/27, 39-432 Gorzyce,"

"Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wycofania w każdym czasie udzielonych zgód, wysyłając je na adres P.labuda@flexgips.com . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie można dokonać rejestracji Konta i dokonania zakupu w Serwisie."

"Informacje o danych osobowych zgodnie z Rodo zawarte są w Polityce Prywatności"

Częste pytania

1. “Produkt z pewnością nie jest zbyt tani. Jaka jest jego cena?”

Sam produkt jest droższy od zwykłej płyty GK. Należy jednak zwrócić uwagę na koszty całościowe. Z rozwiązaniem FlexGips odpada lub zmniejsza się znaczna cześć innych materiałów. Skraca się również czas, który pracownik musi poświęcić na obróbkę tradycyjną metodą. Wbrew pozorom w wielu przypadkach koszty całkowite są niższe w porównaniu do metody tradycyjnej.

Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od kilku czynników:
a) rodzaju kształtki
b) wielkości
c) grubości
d) ilości
e) rodzaju płyty
f) czy wzmacniamy krawędź prętem

Cena dla każdego klienta jest ustalana indywidualnie.

2. “Czy są jakieś dodatkowe opłaty oprócz samych formatek?”

Do formatek doliczany jest koszt transportu (zależny od ilości produktu i miejsca dostawy), a także kaucyjne palety (100 zł/szt).

3. “Czy formatki są aż tak dobre, jak je opisujecie?”

Nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, żaden produkt nie jest idealny. Nie każdemu monterowi będzie pasowało to rozwiązanie, dlatego na początku warto przetestować ten system i samemu przekonać  się, czy nam odpowiada. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

4. “Skoro to taki świetny produkt, to dlaczego jeszcze o tym nie słyszałem?”

Produkt jest stosunkowo młody i do tej pory był wykorzystywany wśród zaprzyjaźnionych monterów. Dopiero od niedawna promujemy go na większą skalę.

5. “Czy produkt ma jakieś wady?”

Do tej pory nie zauważyliśmy mocno rzucających się w oczy wad. Jako standardowa płyta karton-gips nie może zamoknąć, dlatego dodatkowo oferujemy dostawy częściowe, żeby zbyt duże ilości formatek nie zalegały na budowie. Każdą paletę formatek podczas transportu odpowiednio zabezpieczamy.

6. “Jaka jest minimalna ilość zamówienia?”

Dostarczamy formatki w setkach a nawet tysiącach metrów bieżących, na chwilę obecną tutaj na tej stronie minimalna ilość zamówienia wynosi 20mb. 

7. “Czy można zamówić do formatek montaż?”

Tak, posiadamy ekipy montażowe, które są w stanie wykonać montaż na terenie całej Polski, a nawet Europy.

8. “Czy produkt posiada jakieś atesty?”

Jest to element wykonany z płyty gipsowo-kartonowej, dlatego ma takie same atesty co płyta gipsowo-kartonowa. 

Skontaktuj się:

Właściciel i doradca techniczno-produktowy
Paweł Łabuda
tel.: +48 501 535 428
e-mail: p.labuda@flexgips.com

Szef produkcji i doradzca techniczno-produktowy
Marek Tyszuk
tel.: +48 692 493 555
e-mail: marek.tyszuk@flexgips.com

Doradca projektowy
Michał Wosk
tel.: +48 600 078 670
e-mail: michal.wosk@flexgips.com

lub wypełnij formularz kontaktowy:

"Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PAWEŁ ŁABUDA "INTERSYSTEM", ul. Zakole 4/27, 39-432 Gorzyce,"

"Uprzejmie informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz wycofania w każdym czasie udzielonych zgód, wysyłając je na adres P.labuda@flexgips.com . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie można dokonać rejestracji Konta i dokonania zakupu w Serwisie."

"Informacje o danych osobowych zgodnie z Rodo zawarte są w Polityce Prywatności"