O Nas

Flexgips - Polski producent gotowych elementów z płyt kartonowo-gipsowych

FlexGips to pionierskie rozwiązanie w dziedzinie suchej zabudowy, stworzone przez rodzinną firmę Intersystem z Otwocka Wielkiego pod Warszawą. W branży wykończeń i remontów działamy już od 1996 roku.

Od niemal 25 lat odmieniamy wnętrza zarówno w przestrzeniach prywatnych – w domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz apartamentowcach, jak również w dużych inwestycjach – w galeriach handlowych, hotelach i biurowcach. Na swoim koncie mamy ponad 50 udanych realizacji we wnętrzach instytucjonalnych na terenie całej Polski i Europy, jak również ponad 160 kompleksowych wykończeń w przestrzeniach prywatnych.

FlexGips w liczbach

26+

lat doświadczenia

65+

realizacji we wnętrzach instytucjonalnych

160+

realizacji w przestrzeniach prywatnych

2000+

zamówień gotowych elementów FlexGips

Kreujemy przyszłość w branży wykończenia wnętrz

Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem prywatnym oraz instytucjonalnym, jak również chęć podążania za nieustannie rosnącymi potrzebami osób stawiających na komfort i wygodę, doprowadziło nas do tego, że w 2015 roku wprowadziliśmy na rynek nowy produkt – prefabrykaty do suchej zabudowy FlexGips.

sufity podwieszane w salonie
sufity podwieszane w galerii

Są to gotowe elementy z płyt gipsowo-kartonowych oraz odlewy gipsowe GRG 3D, które całkowicie rewolucjonizują podejście do tradycyjnego wykańczania wnętrz. Dzięki naszym produktom klienci na dobre zapominają o konieczności żmudnego wtapiania, szpachlowania i szlifowania narożników. Od tej pory remont przebiega szybko, wygodnie i bez jakichkolwiek problemów!

Dlaczego warto postawić na FlexGips?

Solidny partner

Już od niemal 25 lat działamy dla Was w branży wykończenia wnętrz. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy również autoryzowanym wykonawcą Rigips.

Wsparcie

Naszych klientów otaczamy wsparciem na każdym etapie współpracy. Oferujemy usługę bezpłatnego doradztwa i przeszkolenia w systemie FlexGips.

Zaufanie

Wykorzystanie systemu FlexGips można podziwiać w ponad 65 przestrzeniach biznesowych w Polsce i za granicą, a także w ponad 160 przestrzeniach prywatnych.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność zarówno za produkcję naszych materiałów, jak również ich dostawę. Oferujemy kompleksowe wsparcie w przypadku niedogodności.

Polski produkt

FlexGips to marka należąca do polskiej, rodzinnej firmy z tradycjami. Produkcja naszych formatek odbywa się w Otwocku Wielkim pod Warszawą. Dostawcą płyt gipsowo-kartonowych jest firma Rigips.

Brak pośredników

Zamawiając gotowe elementy FlexGips, zyskujesz pewność, że otrzymujesz je zawsze bezpośrednio od producenta. Pozostajemy w kontakcie z klientem, bez udziału pośredników.

Gwarancja jakości

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania naszych produktów. Płyty gk frezujemy z dokładnością do 1 mm, co pozwala na zachowanie odpowiednich kątów i zapewnia niezwykły efekt wizualny.

Rozwój

Dążymy do nieustannego rozwoju naszego parku technologicznego. Stale inwestujemy w nowe maszyny, co pozwoli nam zwiększać moce przerobowe i skracać czas produkcji materiałów.

Nasze osiągnięcia

puchary

Nasze wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę na temat suchej zabudowy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które uzyskaliśmy podczas prestiżowych konkursów w Polsce i w Europie. Jesteśmy dumni, mogąc poszczycić się takimi sukcesami jak:

  • I miejsce w konkursie BPB Trophy Poland (2001)
  • wyróżnienie w konkursie BPB International Trophy Vienna (2002)
  • I miejsce w konkursie “Sztuka Montażu” Polskie Stowarzyszenie Gipsu (2003)

Dbamy o środowisko

Zrównoważony rozwój

Zbieraj i sortuj z Rigips

Deklaracje środowiskowe wyrobów i systemów

Nasze lokalizacja